Ons team kent vele behandelmogelijkheden. Hieronder vindt u een overzicht per fysiotherapeut welke specialisaties heeft.

Robbert Brouwer

- Fysiotherapie
- Acupunctuur
- Echografie
- Thuiszorgfysiotherapie
- Mesologie
- Medical Taping
- Dry Needling
- Diabetes Beweegprogramma
- Hart- en vaatziekten
- Beweegprogramma

robbert@fysiotherapie-brouwer.nl

Ruth Brouwer

- Fysiotherapie
- McKenzie methode
- Medical Taping
- Echografie

- Osteopathie voor Paarden

  ruth@fysiotherapie-brouwer.nl

Diane Gelhever

- Fysiotherapie
- Master manuele therapie 
- Medical Taping



diane@fysiotherapie-brouwer.nl

 

Susanne van der Sanden - van Rodijnen

- Fysiotherapie
- Master Sportfysiotherapie 
- Echografie
- Medical taping

susanne@fysiotherapie-brouwer.nl

Erik Edelenbosch

- Fysiotherapie
- Sportfysiotherapie
- Medical Taping
- Mulligan Concept
- Sportmassage
- Begeleider Crossfit Gooi
- Begeleider Zwem- en Waterpoloclub Zeewolde en Harderwijk

erik@fysiotherapie-brouwer.nl

Wilma Bakker

- Fysiotherapie
- Bekkenproblematiek
- Master Bekkenfysiotherapie
- YVLO-ZwangerFit® docente
- Deelnemer geboortecentrum Hilversum
- Samenwerking GEZ urine-incontinentie project

wilma@fysiotherapie-brouwer.nl

Saskia Idsinga - Trimbos

- Fysiotherapie
- Thuiszorgfysiotherapie

saskia@fysiotherapie-brouwer.nl

Michel van de Haar

- Fysiotherapie
- Dry Needling
- Manuele triggerpoint therapie
- Medical taping
- Sportmassage
- Osteopathische manuele manipulatie WDM 
- Echografie 
- EPTE therapeut
- Olympic Weightlifting Instructor Crossfit
- Organisator vakinhoudelijke scholing fysiotherapie

michel@fysiotherapie-brouwer.nl

Josta van den Bosch

- Fysiotherapie
- Psychosomatische fysiotherapie

josta@fysiotherapie-brouwer.nl

Peter Broekhuis

- Fysiotherapie
- Master manuele therapie 

peter@fysiotherapie-brouwer.nl

Marlies Selier